Podvazky modré - 3 druhy
100 Kč

Podvazky jsou ze saténu + mašlička / srdíčko. Podvazky jsou doplňkem pro nevěstu a nosí se na stehně. šířka : 3,5 - 3,7 cm Barva : modrá se srdíčkem a perličkovou kytičkou / mašličkou a perličkovým srdíčkem / mašličkou a kamínkem. Balení obsahuje 1 ks.

Objednáno 
Kód: PODVAZEK-01
Podvazek bílý s broží - 2 druhy
100 Kč

Podvazky jsou ze saténu + brož. Podvazky jsou doplňkem pro nevěstu a nosí se na stehně. šířka : 1,8 cm Barva : bílá s broží ve tvaru srdce / kosočtverce Balení obsahuje 1 ks.

Objednáno 
Kód: PODVAZEK-04
Podvazek šifonový s mašlí - 2 barvy
100 Kč

Podvazky jsou ze šifonu + mašle ze stuhy + kamínek. Podvazky jsou doplňkem pro nevěstu a nosí se na stehně. šířka : 1,7 cm Barva : bílá s mašlí + modrým kamínkem / modrá s mašlí + bílým kamínkem Balení obsahuje 1 ks.

Objednáno 
Kód: PODVAZEK-06
Podvazky krajkové - 6 druhů
100 Kč

Podvazky jsou z krajky + mašle / kytka. Podvazky jsou doplňkem pro nevěstu a nosí se na stehně. šířka : 2,5 - 5,8 cm Barva : bílá / modrá Balení obsahuje 1 ks.

Objednáno 
Kód: PODVAZEK-08
Podvazek modrý řasený - 2 druhy
100 Kč

Podvazky jsou ze stuhy + mašle a srdíčka / + růže. Podvazky jsou doplňkem pro nevěstu a nosí se na stehně. šířka : 2,4 - 5 cm Barva : modrá Balení obsahuje 1 ks.

Objednáno 
Kód: PODVAZEK-14
Podvazky se štrasovou aplikací - 15 druhů
od 300 Kč

Podvazky jsou z krajky + štrasová aplikace / nebo ze stuhy + štras. Podvazky jsou doplňkem pro nevěstu a nosí se na stehně. Šířka : uni

Na objednání 
Kód: PODVAZEK-16
Podvazky s barevnými květy - 26 druhů
300 Kč

Podvazky jsou z krajky + květy + aplikace. Podvazky jsou doplňkem pro nevěstu a nosí se na stehně. Šířka : uni

Na objednání 
Kód: PODVAZEK-31
Podvazek s květy - 16 barev
300 Kč

Podvazky jsou z krajky + květy + aplikace. Podvazky jsou doplňkem pro nevěstu a nosí se na stehně. Barva : bílá / krémová / žlutá / oranžová / sv. růžová / tm. růžová / sv. fialová / tm. fialová / starorůžová / červená / tyrkysová / černá / růžovo-bílá / modro-bílá / zeleno-bílá / šedá

Na objednání 
Kód: PODVAZEK-57
Podvazky krajkové - 4 druhy
od 300 Kč

Podvazky jsou z krajky + aplikace. Podvazky jsou doplňkem pro nevěstu a nosí se na stehně. Šířka : uni

Na objednání 
Kód: PODVAZEK-75
9 položek celkem